Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

"Mirësevini në një vend ku aroma e kafesë përshëndet me ngrohtësinë e zemrës dhe shpirtit. Kjo është Caffe & Bar DORR 53, një ambient i veçantë për të përjetuar momente magjike."
"Në Caffe & Bar DORR 53, ne e shndërrojmë çdo filxhan kafe në një eksperiencë unike. Përgatituni për një udhëtim shijesh dhe emocionesh."
"Për ne, kafeja është më shumë se një pije, është një ceremoni e vogël e kënaqësisë. Në Kafeteria Caffe & Bar DORR 53, kujdesi ndaj detajeve dhe pasioni për shijen janë çelësi i qëndrueshmërisë sonë."
"Në një botë ku koha ndalon për një moment, ne ju ftojmë të shijoni çdo përqafim të aromës së freskët të kafesë sonë. Caffe & Bar DORR 53 është shtëpia juaj e dytë, ku çdo filxhan plotëson dëshirat tuaja dhe çdo ngjarje bëhet një kujtim i paharrueshëm."
"Përveç kafesë së shkëlqyer, ne ofrojmë një ambient të bukur dhe miqësor ku mund të pushoni dhe të ndani momente të veçanta me miqtë tuaj. Ju ftojmë të zbuloni një kënd të ri të kënaqësisë në Caffe & Bar DORR 53."
"Në Caffe & Bar DORR 53, ne e kuptojmë rëndësinë e një ambienti të bukur dhe një shije të shkëlqyer. Me një angazhim të vazhdueshëm për cilësinë dhe inovacionin, ne jemi gati të ju sjellim një përvojë të pamohueshme të kafesë."

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në DOOR 53?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.