Revolution Zone

Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 6% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

RevolutionZone, mirësevini në nivelin e ri🚀
.
Alienware 360Hz 0.5ms
Intel Core i7-13700F
VGA: nVIDIA GEFORCE RTX 4070Ti OC 12GB
Motherboard: As Rock Pro DDR5
Ram Memory: DDR5 G.Skill Trident Z5 16GB 5600MHz
M.2 Kingston 1TB NVMe 4.0x4
Mouse: Logitech G Pro X Superlight Wireless
Headset: HyperX Cloud ll
Keyboard: SPC Gear Tournament Kailh RGB
Gaming Chair: LC-Power LC-GC-1 black/red

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Revolution Zone?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.