Rent-A-Car SMILE

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

Rezervo veturen tende qe te keni nje pushim te rehatshem. Rent-A-Car Smile ofron vetura cilesore, ndjehu rehat dhe komod. Jemi 24 ore ne sherbimin tuaj.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Rent-A-Car SMILE?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.