ADL Watches

Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 12% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

ADL Group - Authorized Distributor and Seller for Tissot, Seiko, Calvin Klein, Storm, Lorus and Pian. Ejani dhe merrni zbritje me platformen MyWorld. Ju faleminderit.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në ADL Watches?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.