Restaurant Si N'shpi

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

'Si n'shpi është një biznis i cili përkrah dhe përgatit në mënyrë profesionale, ushqimet tradicionale. Ambient i ngrohte, freski verore dhe shetitore neper pisha.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Restaurant Si N'shpi?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.