Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 8% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim


Hoteli jonë ka kater yje, i vendosur bukur ne qendrën e qytetit të Pejës dhe i rrethuar me pamje mahnitëse te bjeshkëve te Rugovës. ‘ Ne jemi vetëm 10 minuta larg maleve ‘
Për rehatinë e mysafireve tonë, ne ofrojmë dhoma moderne dhe kreative Standarde, Treshe, Junior dhe Master Suita. Te githa te pajisura me mobilim modern dhe teknologjinë e fundit. Te gjitha dhomat kanë klimatizim, vendin për pushim, TV me kanale satelitore, tualet privat, lidhje direkte telefonike, aparat per kafe dhe caj, sef privat, minibar dhe tharëse flokësh.
Për rehatinë tuaj, shërbimi i dhomës dhe shërbimi i pastrimit janë të disponueshme. Wi-Fi dhe parking ne pjesën përpara të Hotelit është I disponueshëm.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në HOTEL SERAPHINA?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.