Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 14.5.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

VIVENE BY HOMAX ви нуди убавина, естетика и елеганција за вашиот дом.
Повелете посетете не во нашиот продажен салон во Струмица.
Нашите услуги се неспоредливи бидејќи комбинираат целосен пакет за потребите на нашите клиенти, вклучувајќи помош од избор до испорака до вашиот дом.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од VIVENE BY HOMAX?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.