M&M PETS HOTEL Sopishte

Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 07.5.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Услови

Напомена: Пред да ги донесете Вашите миленици кај нас во хотелот, потребно е претходно да не исконтактирате на тел.бр.078/448-518 Мартина

Опис

Вториот дом на Вашите миленици, во хотел со слободен и отворен концепт!
Нудиме персонализиран третман и секое едно милениче е чувано како наше.
Нашите соби се дизајнирани за удобност и задоволство на Вашите миленици, со удобни кревети, играчки и други дополнителни удобности. Посветени сме на грижа и внимание кон Вашите миленици, осигурајќи им пријатен престој!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од M&M PETS HOTEL Sopishte?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.