Beauty Studio M&N

Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 03.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Beauty Studio M&N се наоѓа во ценарот на Неготино! Нудиме различни услуги, вклучувајќи професионална шминка, маникир и педикир, епилација и депилација, парафински третман на раце и нозе, обликување и боење на веѓи, свилени трепки.


Дојдете и уверете се во се она што ви го нудат Никица и Марина - како квалитет, стручност и искуство за најновите трендови во козметиката за кои располагаме со стручни сертификати.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Beauty Studio M&N?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.