Cashback & Shopping Points

  • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 3% Cashback Валиден од 09.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Пред се со ВРВЕН квалитет и најниски цени на нашите текстилни производи.
Ве очекуваме во бутик АННА во Т.Ц Лептокарија на шопинг со поволни цени и висок квалитет.
Дами , бидете модерни секој ден со стилски комбинации кои ви ги нуди Бутик АННА.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ANNA BUTIK?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.