Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 11.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Во ART-ZONE ќе добиете премиум услуги од врвни професионалци за третман на коса, лице и тело.
Стрижење и миење на коса за жени и мажи
Фенирање,
Третмани за сите типови на коса,
Нијансирање ,
Фарбање ,
Ombrе- Balayage
Минивал,
Свечени фризури,
Невестински фризури ,
Шминкање ,
Масажа
Педикир,
Маникир
Депилација на лице и тело,
Нега на лице со хидратантна маска и многу стилистички совети
кои ќе ја покажат и магичноста на вашата внатрешна убавина заедно со надворешната.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ART-ZONE Frizersko-kozmeticko studio?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.