Cashback & Shopping Points

 • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 11.4.2024 до 31.12.2024
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Контакт
  tel: +389 32 390 111 - Shtip
  mob: +389 71 337 130 - Skopje (Centar)
  +389 70 361 500 - Skopje (Aerodrom)
  +389 70 361 858 - Skopje (Kisela Voda)
 • Интернет / Социјални медиуми
 • ID на Трговски Партнер
  36303898

Опис

Осетете го вкусот на Штипската пастрмајлија во пицерија Верона, вкусна скара и пријатна атмосфера. Ве очекуваме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Picerija Verona?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.