Black SHISHA Coffee & Bar

Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис


Уживате во новиот амбиент на @blackshisha
во срцето Скопје на ул.партизански одреди
Додете и вкусете го најдоброто наргиле во центарот на Скопје во топол амбиент и добра музика
@blackshisha


Не можете да ја најдете вашата нарачка од Black SHISHA Coffee & Bar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.