Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Центар за рехабилитација,масажа и одржување на тело ФИЗИОЛАЈФ Ви нуди третмани со кои ке се ослободите од болката, напнатоста, стресот и ќе ви помогнат во вашата рехабилитација.
 

Имаме и сала за кинезитерапија која што е достапна и за сите оние кои сакаат да го унапредат своето здравје и да си го опорават своето тело со правилно избрани и дозирани вежби со или без оптеретување.


FIZIOKIDS – Колку е важно децата да имаат физичка активност, толку е важно и пријатно да се чувствуваат на тренингот и на него да гледаат како на забава и уживање, а не како обврска.
Така создаваат навика од мали нозе, а FIZIOKIDS e тука за да децата ја засакаат физичката активност и да научат како правилно да ги изведуваат вежбите.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PHYSIO LIFE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.