Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Салон за здраво тело и телесна хармонија.
Масажа , кинезитерапија и физикална терапија, антицелулитна програма и совети за здрав живот од дипломирани физиотерапевти.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Fizio-Maks?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.