Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис


Авто-школа „СИГУРНОСТ гтб" нуди професионална обука за кандидати на Б категорија. Без разлика на која возраст сте, ние сме тука да Ви помогнеме да научите да возите, да почитувате знаци, да бидете солидарен возач откако ќе положите и затоа сме и професионалци!
Бидете сигурни дека вистинскиот пат до возачка дозвола ќе го најдете во „СИГУРНОСТ гтб" 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од SIGURNOST GTB - Avto shkola?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.