Restoran i Ketering KRIS DANI

Cashback & Shopping Points

  • 5,5% Cashback Deal* Сега 5,5% наместо 2% Cashback Валиден од 02.2.2023 до 31.12.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

За вашата свадба,дипломска,матурска,роденденска забава или било кој друг свечен настан,одберете врвна кетеринг услуга.Ние ќе се погрижиме за комплетна организација,опрема и храна,вие поканете ги вашите гости и уживајте во добрата атмосфера.
📞Контактирајте не на 070 336 218

 

НОВО ОТВОРЕН РЕСТОРАН КРИС ДАНИ ЗА СВАДБИ И СИТЕ ВИДОВИ ПРОСЛАВИ
Локација:Улица 5 бр. 9а Ново Село,општина Ѓорче Петров
Со капацитет од 280 гости
Тел за контакт: 070 336 218
ВЕ ОЧЕКУВАМЕ !

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Restoran i Ketering KRIS DANI?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.