Cashback & Shopping Points

 • 4% Cashback Deal* Сега 4% наместо 1,5% Cashback Валиден од 16.5.2023 до 31.5.2023
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 11:00 - 19:00
  Сабота 10:30 - 16:30
 • Локалниот сервис за испорака

 • Контакт
  mob: +389 75 386 393
 • ID на Трговски Партнер
  36303385

Опис

Голем избор на преубава машка гардероба на: фармерки, карго панталони, бермуди, блузони, кожули, блузони, џемпери, јакни, елеци, кондури, патики, чизми, кајшеви, разни врски на торбички, ранци, часовници, наочари, боксерки, новчаници, парферми, нараквици, џорапи, компленти тренерки, долни тренерки, мајци,, и многу богат избор на модерна машка облека.


Вршиме карго достава до дома низ цела Македонија. 
За сите информации, телефон за контакт: 075/ 386-393.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од MY FASHION WORLD?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.