EURO TIM Delchevo

Cashback & Shopping Points

 • 1% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 17:00
  Сабота 08:00 - 16:00
 • Локалниот сервис за испорака

  Телефон: 0038971246375
  E-mail: eurotim_04@yahoo.com

 • Контакт
  mob: +389 71 246 375
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36303377

Услови

Почитувани Членови,
Членски Предности не се евидентираат за издавање на производи на почек.
Ви благодариме на разбирањето.

Опис

Еуро Тим-Делчево  врши продажба на градежни материјали,изведба на секаков вид објекти,фасадни системи,компјутерско нијансирање на бои,гипс картон,водовод пелети,електрика,санитарија,електричен и рачен алат,продажба и монтажа на парно и топлински системи,секаков вид на профили лајсни и штрафовска галантерија,плочки и лепаци за плочки,кнауф,ламинат и др.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од EURO TIM Delchevo?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.