DEKORA Home Style

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Нудиме квалитетна памучна машка и женска долна облека за сите возрасти, килоти, боксери, градници, ж.комплети, памучни пижами, ноќници, постелнина (дупла и единечна) од Tac, Cotton Box, Clasy, Hobby, Majoli Primat и др. Постелнина по нарачка по димензија и дезен. Во понудата вклучуваме и чорапи ( памучни , бамбус памук, за скијајње, за пешачење и сл.). Почуствувајте го квалитетот кај нас и со секое купување ќе добиете и CashBack и Shopping Points. Dekora home style ја очекува вашата посета.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DEKORA Home Style?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.