Frizerski salon za zeni i mazi SERENITY

Cashback & Shopping Points

 • 2% Cashback Deal* Сега 2% наместо 2% Cashback Валиден од 15.4.2024 до 31.12.2024
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Со закажување
 • Локалниот сервис за испорака

 • Контакт
  Ane Mickoska mob.+389 76 202 188
 • ID на Трговски Партнер
  36303327

Опис


Салононот за убавина "SERENITY-Ане" во Прилеп ви ги нуди следниве услуги:
Стрижење и миење за жени и мажи
Фенирање,
Третмани за сите типови на коса,
Нијансирање ,
Фарбање ,
Ombrе- Balayage
Минивал,
Свечени фризури,
Невестински фризури , 
Шминкање ,
Депилација на лице и тело,
Нега на лице со хидратантна маска и многу стилистички совети
кои ќе ја покажат и магичноста на вашата внатрешна убавина и заедно со надворешната ќе привлекуваат како магнет.
Мирот и убавината од салонот 
" Серенити"нека бидат ваш постојан сопатник и пријател.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizerski salon za zeni i mazi SERENITY?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.