Intermezzo Cafe Bar

Cashback & Shopping Points

  • Само членови може да ги видат предностите од пазарувањето
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Intermezzo Cafe Bar e kafic so tradicija, lociran e vo centarot na gradot. Dojdete i uzivajte vo nasata letna terasa i vnatrsen ambient. Nudime prekrasna atmosfera za gledanje na sportski natprevari kako  i kafe so prefinet vkus vo prijatno drustvo.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Intermezzo Cafe Bar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.