Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 15.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис


Про Дизајн 2008  врши проектирање, дизајнирање и производство на мебел по Ваша нарачка. Мебелот го изработуваме од иверица  „Kronospan“ и „Egger“, Медијапан сјај и мат, сето тоа кантирано со „Hranipex“ АБС траки во различни декори. Вршиме продажба на разновиден оков за мебел од познатите европски брендови „FGV“, „Blum“, „GTV“, садопери „Teka“ и „Blanco“, ортопедски душеци по стандардни и димензии по нарачка, канцелариски мебел и посетителски столици, а воедно и нудиме Бела техника од асортиманот на „Beko“ и „Franke“.
Приоритет на Нашата фирма е ефективно, навремено и професионално работење со цел постигнување врвен квалитет и модерен дизајн кој ги задоволува европските стандарди, а договорениот мебел го доставуваме и монтираме во договорените термини на територијата на целата држава и странство, притоа реализирајќи и задоволувајќи ги Вашите желби.
Од идеја ....... до готов производ !!!
Повелете, уверете се, Ве очекуваме

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Pro Dizajn 2008?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.