Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback Deal* Сега 3% наместо 1% Cashback Валиден од 15.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Услови

Цигарите не влегуваат во евиденција на Cashback

Опис

Повелете во продавницата Методи М. Коцевски и обезбедете ги вашите членски предности, воедно добијте богат асортиман на производи по пристапна цена и загарантирано врвна услуга.

Методи М. Коцевски е позната по долгогодишното квалитето и ефикасно работење, продажба и нудење на услуги. Во нашата продавница ќе најдете широк асортиман на прехранбени производи, производи за сите потреби на вашето домаќинство, безалкохолни и алкохолни пијалоци, свежо овошје и зеленчук.

Наша примарна цел е да ги задоволиме желбите и потребите на нашите потрошувачи.


Цигарите не влегуваат во евиденција на Cashback 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од TP METODI?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.