Cashback & Shopping Points

  • 3% + 3,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Хотел Sirius Spa & Wellness Струмица – вистинско место за одмор и релаксација и споделување на вашите специјални моменти.
Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година. Сместувачкиот капацитет на хотелот се состои од 116 соби, 2 сали, Кристална сала со капацитет од 400 седишта и Огледална сала со капацитет од 700 седишта.


 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Hotel Sirius?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.