Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Стоматолошката ординација Арсо Дент Ви нуди комплетно згрижување, превенција, дијагноза и конзервативна терапија со примена на современи третмани и решение за Вашите проблеми со здравјето и убавината на Вашите заби. 

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ARSO-DENT ?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.