Cashback & Shopping Points

 • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 3% Cashback Валиден од 15.4.2024 до 31.12.2024
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Среда 11:00 - 18:00
  Четврток - Недела 09:00 - 23:55
 • Контакт
  mob: +389 78 420 523
 • ID на Трговски Партнер
  36303180

Опис


Мотел Изгрев се наоѓа на одлична локација на Пониква. Доколку сакате да побегнете од градската гужва и да уживате во природата и убавините кои ги нудат Осоговските планини, Изгрев – Пониква е правото место за вас.
Со специјалитетите кои ги нудиме само ќе го надополниме позитиниот впечаток од природата која го нуди.
Објектот располага со комплетно опремени апартмани со големина од 25 до 40 m2 со посебен тоалет, ТВ со кабловска, бесплатен интернет и централо греење.Во склоп на апартманите работи ресторан со традиционална кујна и прекрасна тераса за уживање во лето. 
Ве очекуваме, дојдете и посетете не!


Motel Izgrev is placed at perfect location on Ponikva, Osogovo mountain. If you are willing to escape from every day activities, urban jams and to be able to enjoy the nature and aesthetic beauties that Osogovo mountains offers, Izgrev - Ponikva is the perfect place for you. 
We offer local food kitchen, that will only add to the positive experience of the nature surrounding you. 
The Motel has apartments from 25 to 40 m2, equipped with bathroom, cable TV, free WiFi and central heating. 
The restaurant is open all year around offering traditional food, and exceptional terrace in the summer period. 
We are waiting for you, come and visit us!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Motel IZGREV?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.