Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 10% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Услови

balneum, roca, sanitarii, балнеум, рока, санитарии

Опис

Балнеум.дооел од Скопје, со своето постоење од 1997 година на нашиот пазар секогаш со гордост Ви ги претставува брендовите од врвен европски квалитет, како што се: ROCA, GROHE, NOVELLINI, LAUFEN, BONOMINI, THERMOMAT,FAYANS, LINEABETA и др.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Balneum?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.