Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 09:00 - 20:00
  Среда, Сабота 09:00 - 17:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36303135

Опис


Во Biba’s Home ќе најдете голем избор на :
-постелнини
- украсни перници
- европски сетови ( боја и материјали по избор)
- јоргани
- кебиња
- тркачи за на маса
ПОВЕЛЕТЕ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ !!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BIBAS HOME?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.