Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 12% На вашата набавка

Опис

Ве молиме прикажете го кодот на касата за рачно внесување на истиот!

BUZZ е тренд дестинација за сите љубители на lifestyle шопингот. Тоа е место кое ги спојува одличниот шопинг со различните – нови и етаблирани области на урбаното живеење.

BUZZ на своите потрошувачи им носи новитети од глобалното опкружување преку селектирани колекции презентирани на посебен начин. Мисијата на овој lifestyle концепт е да промовира нова култура на casual и спортска гардероба преку модерна, поинаква и оригинална презентација.

Потрошувачите на BUZZ се трендсетери кои ги следат светските трендови, определени за спортска елеганција која го отсликува нивниот начин на живот – опуштен и “cool“.

BUZZ е синоним за добар шопинг, со добра забава и поволни цени. Со својот нов и модерен ентериер, како и сегментираната понуда на модели од најголемите светски брендови, продавницата BUZZ ќе Ви го пренесе духот на големите светски метрополи и во Македонија. BUZZ е место кое ги спојува потрошувачите од различни области на урбаното живеење како главна станица за сите љубители на добри и поразлични патики, кои сакаат со своите обувки да остават личен печат на секоја комбинација и со тоа да го негуваат и градат сопствениот уникатен стил. Ако сакате први да прошетате со нови патики кои ги следат најновите светски модни трендови, тогаш BUZZ е вистинскиот избор за вас. 

BUZZ е дестинација за сите љубители на патики и една и единствена SNEAКER STATION продавница во Македонија.

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.