Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:30 - 17:00
 • Контакт
  Слаѓан Стоиљковиќ
  mob: +38970320195
  Милош Стоиљковиќ
  mob: +38970392159
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36303110

Опис

Фирмата Добра Работа со долгогодишно искуство се занимава со производство на :
ПВЦ - ПРОЗОРИ, ПВЦ- РОЛЕТНИ, АЛУМИНСКИ ПРОЗОРИ, АЛУМИНСКИ РОЛЕТНИ, ГАРАЖНИ ВРАТИ, , ГРАДЕЖНИ ВРАТИ НА ДЕЛИНСКО, ОГРАДИ и секаков вид на ТЕРМОПАН СТАКЛО и СТАКЛЕНИ ФАСАДИ.
Работиме низ цела Македонија. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Dobra rabota?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.