Butler's Coffee Bar

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Четврток 08:00 - 00:00
  Петок - Сабота 08:00 - 01:00
  Недела 10:00 - 00:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36303098

Опис

BUTLER'S COFFEE BAR е место во кое ќе можете да ја почувствувате убавината на струмичката Стара Чаршија. Место каде може да го испиете вашето утринско кафе , или пак после работно пиво .

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Butler's Coffee Bar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.