Restoran Ramazzotti

Cashback & Shopping Points

 • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Четврток 09:00 - 00:00
  Петок - Сабота 09:00 - 01:00
  Недела 10:00 - 23:00
 • Контакт
  tel: +389 43 609 909
  mob: +389 71 623 351
  +389 70 607 893
 • ID на Трговски Партнер
  36303093

Опис

  Ресторанот со неговото дваесетгодишно искуство работи на задоволство на љубителите на одличната храна, и со богатиот избор на пијалоци ви нуди добар помин.Освен богатата и врвна понуда во нашиот ресторан, ви нудиме и беспрекорни кетеринг услуги и организирање на вашите семејни прослави.
  Ресторан Рамацоти е вашиот партнер кои ви стои на располагање да ги удоволи сите ваши потреби.На здравје !

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Restoran Ramazzotti?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.