Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

ДИМЕКС има најголем избор на модели на плочки во сите дезени и димензии. Плочките се со различни завршни слоеви , мат, сјајни, со текстура..
Нудиме и идеални решенија при вашиот избор. ДИМЕКС е лидер на македонскиот пазар во понуда на квалитетни дизајнирани плочки за вашиот дом како и санитарии од познати светски брендови.
Повелете, Ве очекуваме 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DIMEKS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.