Cashback & Shopping Points

  • Само членови може да ги видат предностите од пазарувањето
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Ние сме арт галерија која сака да ги задоволи вашите различни вкусови. Затоа нудиме уметнички слики од повеќе различни автори и различни техники, за обожавателите на убавата уметност. Работиме и со врамување на вашите принтови, слики, фотографии, гоблени... Располагаме со околу 100 разни видови на рамки. Правиме и огледала со ваш избор на изглед и димензии. Воедно нудиме и некои парчиња уникатен мебел.
Примаме интернет нарачка, а робата ја праќаме по карго, од 3 до 5 дена. Робата ја плаќате при превземањето. Во случај да не сте задоволни од квалитетот, при поврат на робата парите ви ѓи враќаме во целост.
Нашата цел е да бидеме секогаш тука за вас и да ги задоволиме сите ваши желби поврзани со уметноста и убавото. Бидете и вие дел од оваа убава приказна.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Koloris AM?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.