Zanaetcija BARBIE

Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 15.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Опис

Салонот за убавина Barbie ви нуди одличен избор на разни третмани и терапии. Без разлика дали сте заинтересирани за нокти или пак за третман за лице, ние токму тоа ке ви го оствариме. Покрај нокти и третмани за лице, правиме и целосна депилација на лице и тело, со восок или шеќерна депилација. Правиме надградба на трепки, таканаречени свилени трепки, а тука сме и да ве разубавиме со шминка за некој ваш посебен ден. Од третманите за лице имаме голем избор, класични коктели против брчки и акни, напредни начини за отстранување на флеки од лицето со помош на микрониделинг техниката по која жените полудуваат. Нудиме и многу други интересни работи со одлични цени, за кои вреди да не посетите. Да, во нашиот салон ви нудиме и можност за попуст доколку имате Cashback картичка, со секое ваше доаѓање. Ве чекаме!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Zanaetcija BARBIE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.