Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

NUDIME VIP PREVOZ SO LUKSUZNI VOZILA NA BALKANOT I POSIROKO
PREVOZ OD I DO SITE AERODROMI
PREVOZ OD I DO SITE DESTINACII NA BALKANOT I POSIROKO

Не можете да ја најдете вашата нарачка од MILA HOLDING KOM?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.