Cashback & Shopping Points

 • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 3% Cashback Валиден од 01.4.2024 до 31.12.2024
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 22:00
  Сабота 12:00 - 00:00
 • Контакт
  mob: +389 76 346 201
  tel: +389 2 2455 763
 • ID на Трговски Партнер
  36302976

Опис

ПИЦЕРИЈА ДЕНИ СЕ НАОГА ВО НАС.АЕРОДРОМ БУЛ.ЈАНЕ САНДАНСКИ БР.79А ЛОК.16 ВЕДНАШ ДО КАПИТОЛ МОЛ.
ВРШИМЕ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА АЕРОДРОМ,НОВО ЛИСИЧЕ И ЛИСИЧЕ.
СЕКОЈ ПОНЕДЕЛНИК ГОЛЕМА АКЦИЈА НА ДВЕ ПЛАТЕНИ ПИЦИ ТРЕТАТА Е ГРАТИС

Не можете да ја најдете вашата нарачка од D'KITCHEN?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.