Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 17:00
  Сабота 09:00 - 15:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302972

Опис

Бутик Кортез се наоѓа во срцето на битолската чаршија и Ви нуди одличен и голем избор на женска и машка облека со висок квалитет. Овде ќе најдете се што Ви е потребно за да бидете во тренд! Ве очекуваме!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KATAROS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.