Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 01.3.2024 до 15.3.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Посетете го нашиот бутик за деца,возрасни,машки и женски ние ви ги нудиме најдобрите производи на пазарот,Хеланки машки и женски,комплети за бебиња,тренерки за бебиња,машки фармерки,женски фармерки,Играчки за деца,и др. производи.Повелете и уверете се,нашиот тим секогаш тука за вас.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од HRIST-KOM Resen?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.