Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 12% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Бутик Абисинија се наоѓа во центарот на градот. Имаме голем избор на облека за мажи и жени за секакви пригоди Бидете секогаш во тренд со бутик Абисинија.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ABISINIJA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.