Cashback & Shopping Points

  • 3% + 3,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Повелете и уживајте во највкусните кафиња,коктели,свежо подготвени овошни сокови.
Galactic caffe ве поканува на најдобрите забави и журки со познати DJ.
За повеќе информации можете да не посетите на нашaта facebook страна 
 https://www.facebook.com/galacticcaffe/  или побарајте те не на
Call 071 494 470

Не можете да ја најдете вашата нарачка од GALACTIC CAFFÉ?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.