Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Недела 07:30 - 21:30
 • Контакт
  tel: +389 43 553 570 - Negotino
  tel: +389 43 552 570 - Kavadarci
 • ID на Трговски Партнер
  36302702
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште) и аптека Бела Фарм 1 Кавадарци (спроти новата Болница) - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас.
Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната.....

Не можете да ја најдете вашата нарачка од APTEKI BELA FARM?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.