Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Во продавницата Јовита можете да најдете многу производи кои се дел од здравата, органска, макробиотска и безглутенска исхрана.
Располагаме со голем избор на суво овошје, апетисани, зачини, чаеви ...Повеќе информации и на facebook профилот: Јовита Здрава Храна Кичево


m.me/1664289950503863

Не можете да ја најдете вашата нарачка од JOVITA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.