Jupiter Tehnopolis Ohrid

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Се што е потребно за еден современ дом во Охрид. Имаме широк асортиман на проверени и квалитетни производи од реномирани производители. Сето тоа може да се купи по исклучително поволни цени

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Jupiter Tehnopolis Ohrid?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.