Cashback & Shopping Points

 • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 3% Cashback Валиден од 01.4.2024 до 31.12.2024
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Четврток, Недела 08:00 - 00:00
  Петок - Сабота 08:00 - 01:00
 • Контакт
  mob: +389 72 310 383 - Dimitar
 • ID на Трговски Партнер
  36302634

Опис

Coffee House се наоѓа во центарот на Прилеп во Старата Чаршија и ви нуди секакви видови на кафе и други топли и ладни напитоци. Повелете посетете не! 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Coffee House?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.