Frizerski salon FRIK

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Фризерскиот салон  "Фрик" е лоциран во центарот во с.Босилово. На почетокот стартува само со машки фризури но прераснува во успешен салон за фризура и шминка. Во салонот се користат високо квалитетни продукти каде што се пратат сите трендови светски во делот на стајлингот. Услугите кои ги нудиме како шатирање, бланширање, фарбање, мини вал, чупање, шампонирање, шминкање, прават да  чуствувате задоволство со вашиот изглед. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizerski salon FRIK?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.