Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 6% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

 Market Detelina PT Dooel vi nudi najrazlicen izbor na prehrambrni artikli, prialoci i proizvodi za domashna upotreba. Se naogame vo naselba Pripor. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DETELINA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.