Cashback & Shopping Points

 • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Четврток, Недела 09:00 - 00:00
  Петок - Сабота 09:00 - 01:00
 • Контакт
  Сашо Пупуноски
  mob: +389 78 466 517
 • ID на Трговски Партнер
  36302501

Опис

Кафе Чао ви ги нуди следните услуги:
- кафе напитоци

- освежителни пијалаци
- ноќни забави
- супер атмосфера
- одлична услуга и многу други работи.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Kafe Chao?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.