Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Фризерско студио ШАРМ е лоцирано во центарот на Битола.
Се грижиме за нашите клиенти и нивниот модерен изглед, Посетете не на наведената адреса и пробајте и самите.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од SUZI-ṠARM?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.